SZUKAMY OSOBISTEJ ASYSTENTKI DLA NACZELNEJ #GANGPSC

Szukamy bombowej osoby, która odciąży szefową firmy od setek spraw na wczoraj, tysięcy zadań pierdołowatych na już, ogarnie jej kalendarz i harmonogram oraz dotrzyma jej kroku w realizacji miliona pomysłów, na które wpadła dosłownie przed chwilą.

O MARCE PANI SWOJEGO CZASU

Pani Swojego Czasu to marka stworzona przez Olę Budzyńską z myślą o kobietach, które chcą się rozwijać, uczyć planowania i organizacji, pracować nad asertywnością i pewnością siebie, budować biznes albo własną społeczność w internecie - i potrzebują narzędzi, które im to umożliwią i ułatwią.

Tworzymy kursy online i e-booki, mamy własne wydawnictwo, w ramach którego wydajemy rozwojowe książki i #kursoksiążki, produkujemy najwyższej (ale tak na serio!) jakości akcesoria do planowania i organizacji, szkolimy razem z najlepszymi ekspertami w ramach Klubu Pań Swojego Czasu i oferujemy mnóstwo darmowej wiedzy. W Krakowie zbudowałyśmy Przestrzeń Pełną Czasu, a znając tempo Budzyńskiej - wkrótce będziemy stawiać kolejne w innym miastach w Polsce.

Cały czas stawiamy na rozwój, dlatego oferta naszych usług i produktów nieustannie się powiększa - na nudę i brak pomysłów w #GanguPSC narzekać nie można!

JAK DZIAŁA TWOJA PRZYSZŁA SZEFOWA?

Ola Budzyńska - bo o niej mowa - to osoba, która ma 1000 pomysłów na minutę i wszystkie chciałaby realizować natychmiast (w czym #GangPSC musi ją często stopować).

Z jednakowym zaangażowaniem tańczy na lajwach, śpiewa do bukietu kwiatów, rzuca mięsem na prawo i lewo, gdy się rozemocjonuje, liczy pieniądze, tworzy budżety i rozwija swoją firmę.

Notorycznie zapomina o tym, że coś trzeba przynieść, podpisać, pokazać i stale trzeba ją trzymać w ryzach, bo ma tendencję do zdradzania tajemnic firmy zanim zostanie to ustalone z zespołem.

JAK DZIAŁAM JA?

JAK DZIAŁA #GANGPSC

Do Gangu Pani Swojego Czasu werbujemy najlepszych ludzi na rynku. To znaczy, że wśród nas są prawdziwi specjaliści - doświadczeni, otwarci na możliwość rozwoju, doskonali w tym, w czym się specjalizują oraz... czujący specyficzny klimat PSC ;)

Do naszych działań podchodzimy z humorem i dystansem - dlatego rozsyłamy Gangsletter z podziemia, a nie zwyczajny newsletter, jednak realizujemy fantastyczne projekty i wytrwale budujemy Imperium PSC, którego częścią być może staniesz się również Ty.

TWOJE ZADANIA:

Opieka nad harmonogramem i kalendarzem Naczelnej (przy współpracy z innymi działami) + pilnowanie, by ona go przestrzegała;

Opieka i zarządzanie biurem w Krakowie - podlewanie kwiatków, ścieranie kurzy, robienie zakupów itp;

Zarządzanie wszelakimi paczkami i przesyłkami (adresowanie, nadawanie, odbieranie, dociekanie gdzie są, od kogo, po co i na co);

Przeszukiwanie zasobów internetu w przeróżnych celach (wakacje, produkty, konkurencja itp);

Organizacja mniejszych i większych wydarzeń dla Przestrzeni Pełnej Czasu, Naczelnej, całego Gangu (workation, spotkania, bilety, rezerwacje);

Zakupy wszelakie (Ikea wieczorem, kwiatki rano, bombki w środku dnia, książki o każdej porze);

Działanie w social mediach z ramienia PSC (wrzucanie prostych plansz, pokazywanie tego, co się dzieje, napisy do instastories itp).

Tworzenie prostych zestawień, raportów i analiz;

Drobne sprawy organizacyjne związane z pracą #GangPSC (urodziny, przesyłki, prezenty, zbiórki itp.);

1. MIESZKASZ W KRAKOWIE (im bliżej Przestrzeni Pełnej Czasu, tym lepiej);

2.
Nie musisz mieć doświadczenia, ale musisz łączyć w sobie kosmiczne pokłady zorganizowania i DYSCYPLINY, a jednocześnie ELASTYCZNOŚCI (inaczej nie przetrwasz nawet tygodnia z Naczelną);

3. Jesteś osobą kochającą zmiany (a jednocześnie porządek);

4. Nie przeraża Cię lista pełna zadań pierdołowatych;

5. Lubisz organizować, układać, porządkować, nadawać strukturę;

6. Nie przeraża Cię wizja pracy z osobą, która co chwilę ma nowy pomysł, a co dwie chwile zmienia zdanie i wywraca wszystko do góry nogami;

7. Lubisz i chcesz mieć elastyczny czas pracy - czasem przez cały dzień nie będziesz robić nic, by potem pracować cały wieczór;

8. Jesteś gotowa na ciężką, nieprzewidywalną, ale też ciekawą i rozwojową pracę;

9. Jesteś zaangażowana, pracowita, chętna do rozwoju;

10. Lubisz ludzi, pracę i kontakt z nimi;

11. Znasz świat social mediów i nie przeraża Cię on.

KORZYŚCI WYNIKAJĄCE Z BYCIA CZĘŚCIĄ #GANGPSC

1. Możliwość pracy z Prezeską - choć nie wiemy czy to atut, czy wada tej pracy ;) Ale z Gangiem pracuje się super!;

2. Możliwość poznania od podszewki, jak funkcjonuje jeden z najlepszych biznesów online w kraju;

3. Elastyczny czas pracy;

4. Stała pensja, premie uzależnione od wyników oraz płatny urlop;

5. Benefity pracownicze w postaci systemu punktowego z możliwością wymiany na bony do sklepów, restauracji, miejsc kultury i biur podróży, a także dostęp do produktów Pani Swojego Czasu oraz zniżka na zakupy dla bliskich i znajomych - zarówno w sklepie PSC, jak i krakowskiej Przestrzeni Pełnej Czasu.

6. Ciągły rozwój i nauka - nie musisz mieć doświadczenia zawodowego, żeby aplikować. Ale musisz chłonąć wiedzę i doświadczenie innych jak gąbka;

7. Niezależność w pracy - najczęściej ustalamy razem, co ma być zrealizowane, ale to TY wymyślasz, jak to ma być zrobione. Ufamy swoim pracownikom i lubimy, gdy działają samodzielnie;

8. Wpływ na losy firmy - w naszej firmie nie ma mniej i bardziej ważnych stanowisk - każdy ma wpływ na to, co się dzieje u PSC, co tworzymy, produkujemy i sprzedajemy;

9. Dostęp do biura ulokowanego na krakowskim Kazimierzu oraz Przestrzeni Pełnej Czasu (z najlepszą kawą i ciastami na stanie!).

Tak spędzamy czas razem!

TA PRACA NIE JEST DLA CIEBIE, JEŚLI:

NIE LUBISZ PSC

Wiemy, że to dziwne wymaganie i uwierz nam - bynajmniej nie szukamy swoich fanek. Jeśli jednak nie podoba Ci się PSC jako marka, to nie będziesz w stanie współpracować z Naczelną z radością i zaangażowaniem. A przynajmniej my w to nie wierzymy

MASZ PROBLEM Z ORGANIZACJĄ WŁASNEJ PRACY I SAMODYSCYPLINĄ

choć będziesz pracować w ścisłym kontakcie z Naczelna, to nikt za rękę nie będzie Cię prowadził, a już na pewno nie będziemy Cię uczyć organizacji swojej pracy. Sama musi to umieć od dnia numer 1

WYDAJE CI SIĘ, ŻE PRACĘ ASYSTENTKI MOŻE WYKONYWAĆ KAŻDY

nie, nie może. Trzeba mieć do tego serce, zrozumienie i cierpliwość. A przy naszej Naczelnej - anielską wręcz cierpliwość

NIE JESTEŚ UŚMIECHNIĘTA I ENERGICZNA

Budzyńska ma problem z ludźmi, którzy się nie uśmiechają ;)

SZUKASZ PRACY DORYWCZEJ LUB DODATKOWEJ

szukamy kogoś, kto chce pracować na cały etat i jest się w stanie w 100% zaangażować w wykonywaną przez siebie pracę

JAK APLIKOWAĆ?

25 listopada - 3 grudnia - I etap rekrutacji - uzupełnienie ankiet;

4 - 13 grudnia - czytamy ankiety i wybieramy ok. 50 osób do kolejnego etapu;

14 grudnia - wysyłamy zadania praktyczne do osób, które przeszły do II etapu;

14 - 18 grudnia - II etap - czekamy na odpowiedzi;

Działamy ZAWSZE wg planu i TERMINY są dla nas święte - zobacz harmonogram rekrutacji, by podjąć decyzję, czy znajdziesz dla nas czas:

19 - 28 grudnia - przeglądamy zadania i wybieramy ok. 10 osób do III etapu;

29 grudnia - wyłonienie ok 10 osób;

5,7,8 stycznia 2021 -
III etap - rozmowy z #gangPSC (Olą i Sarą)

12 stycznia - decyzja, kto dołącza do #gangPSC;

Aby wziąć udział w rekrutacji - kliknij TUTAJ i odpowiedz na kilkanaście pytań w naszej ankiecie. Nie potrzebujemy Twojego CV, listu motywacyjnego - na tym etapie naprawdę wystarczy nam ankieta.

CZEKAMY NA TWOJE ZGŁOSZENIE!

Wypełnij ankietę

14 - 21 grudnia - II etap - czekamy na odpowiedzi;

22 - 28 grudnia - przeglądamy zadania i wybieramy ok. 10 osób do III etapu;

Pierwszy etap rekrutacji zakończony. Skontaktujemy się z wybranymi osobami mejlowo.

Masz pytania? Napisz na rekrutacja@paniswojegoczasu.pl

Odpowiadamy w dni robocze, w godzinach od 9.00 do 16.00.
Staramy się odpisywać w ciągu 24 h,choć nie zawsze nam to wychodzi.

W weekend i święta odpoczywamy.

Pani Swojego Czasu Sp. z o.o., Al. Pokoju 26/84 31-564 Kraków Sąd Rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie, XI Wydział Gospodarczy KRS, KRS 0000810602 Kapitał założycielski 100 000,00 PLN, NIP 6751717322, REGON 384740676